Folkowa moda

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników

Folkowa moda zdobywa coraz więcej zwolenników ponieważ jest interesującym połączeniem tradycyjnego stylu wzornictwa ludowego z nowoczesnymi materiałami i technikami produkcji odzieży. Nawet niewielkie folklorystyczne nadruki czy naszywki mogą uatrakcyjnić wygląd typowych ubrań. Nasz pomysł na wykorzystanie potencjału drzemiącego w tym połączeniu idzie o krok dalej. Proponujemy Państwu folkowe bluzki damskie, T-shirty z wzorami ludowymi, spódnice w stylu etno oraz folk legginsy. Każdy z tych produktów zaprojektowaliśmy tak, aby idealnie dopasować folklorystyczny wzór do kroju i rozmiaru.

Projektujemy i produkujemy nasze wyroby czerpiąc z bogactwa rodzimego folkloru. Starając się zaspokoić różnorodne gusta i potrzeby, czerpiemy inspiracje z wielu stylów polskiej sztuki ludowej. Miłośnikom pełnych intensywnych kolorów kompozycji polecamy wzory inspirowane wycinankami łowickimi lub haftem łowickim. Proponujemy także stonowane kolorystycznie, a jednocześnie złożone i misterne, wzory utrzymane w stylu haftu kaszubskiego.

Naszą odzież prezentowaną w dziale Folkowa moda produkujemy w całości w Polsce. Wykorzystujemy tkaniny, dzianiny i dodatki wysokiej jakości, dzięki czemu zapewniamy wysoką trwałość i komfort użytkowania naszych produktów. Ponadto staramy się aby były oryginalne, dlatego samodzielnie projektujemy wzory inspirowane polską sztuką ludową korzystając z informacji zebranych w folklorystycznej literaturze i zbiorach muzealnych.

Jeżeli chcesz, aby folkowa moda zagościła w Twojej szafie lub garderobie – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników