Folkowe rękawice kuchenne

Podobają Ci się rękawice kuchenne? Sprawdź także naszego bloga kulinarnego z darmowymi przepisami – KLIKNIJ TU!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Folkowe rękawice kuchenne znacząco umilą czas spędzony w kuchni. Nie tylko zabezpieczą Państwa ręce przed oparzeniem, ale też posłużą jako atrakcyjny i estetyczny element stroju kucharza. Ponadto, można je zaliczyć do elementów wystroju kuchni. To, jak bogata i piękna jest polska sztuka ludowa, pozwala nam na zaproponowania szerokiej gamy rękawic kuchennych naszym klientom.

Miłośnikom kolorów i bogatych zdobień proponujemy wzory łowickie, które nawiązują do wycinanek ludowych. Dla osób preferujących bardziej stonowane wzory przygotowaliśmy rękawice z motywami kaszubskimi. Również zainteresowani motywami geometrycznymi znajdą tu coś dla siebie – na przykład wzory oparte na krzyżykowym hafcie krzczonowskim. Każdy znajdzie coś dla siebie – albo na prezent dla bliskiej osoby.

Dążymy do tego, aby nasze folkowe rękawice kuchenne były oryginalne i unikalne. Sami zaprojektowaliśmy grafiki, które na nich umieszczamy, czerpiąc inspiracje z polskiej sztuki ludowej. Dokładamy starań, aby każdy, nawet najdrobniejszy element wzoru ludowego, trafił na właściwe miejsce.

Tworzymy produkty użyteczne i cechujące się wysoką jakością. Wykonujemy rękawice z wytrzymałej tkaniny poliestrowej. Wewnątrz umieszczamy warstwę termoizolacyjną, która zabezpiecza przed przenikaniem ciepła do środka rękawicy. O przyjemny kontakt z dłonią dba cienka dzianina poliestrowa. Nadruk na produkcie jest wyraźny i ma żywe kolory dzięki zastosowaniu techniki sublimacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rękawic kuchennych oraz do zakupów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8