Folkowe dodatki

Wyświetlanie 1–12 z 64 wyników

Folkowe dodatki takie jak torebki czy apaszki w połączeniu z folklorystycznymi bluzkami lub spódnicami pozwalają na skompletowanie ciekawej kreacji w stylu ludowym. Można je także zastosować jako samodzielne akcenty, które ożywią i urozmaicą typowy strój. Przedstawiamy Państwu folkowe torby i torebki, chusty i apaszki z wzorami ludowymi oraz folkowe worki. Z takimi gadżetami można wybrać się na spacer, imprezę czy zakupy. Każdy z tych produktów zaprojektowaliśmy tak, aby idealnie dopasować folklorystyczny wzór do kroju.

Projektujemy i produkujemy nasze wyroby czerpiąc z bogactwa rodzimego folkloru. Starając się zaspokoić różnorodne gusta i potrzeby, czerpiemy inspiracje z wielu stylów polskiej sztuki ludowej. Miłośnikom pełnych intensywnych kolorów kompozycji polecamy wzory inspirowane wycinankami łowickimi lub haftem łowickim. Proponujemy także stonowane kolorystycznie, a jednocześnie złożone i misterne, wzory utrzymane w stylu haftu kaszubskiego. Zwolenników prostszych form zachęcamy do obejrzenia geometrycznych form krzyżykowego haftu krzczonowskiego.

Nasze produkty prezentowane w dziale Folkowe dodatki wykonujemy w całości w Polsce. Wykorzystujemy tkaniny, dzianiny i dodatki wysokiej jakości, dzięki czemu zapewniamy wysoką trwałość i komfort użytkowania naszych produktów. Ponadto staramy się aby były oryginalne, dlatego samodzielnie projektujemy wzory inspirowane polską sztuką ludową korzystając z informacji zebranych w folklorystycznej literaturze i zbiorach muzealnych.

Jeżeli chcesz, aby folkowe dodatki zagościły w Twojej szafie lub garderobie – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyświetlanie 1–12 z 64 wyników