Folkowe torebki damskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Folkowe torebki damskie to atrakcyjny dodatek do kobiecego stroju. Bogactwo i piękno polskich wzorów ludowych umożliwia nam zaprezentowanie Państwu torebek w folkowym stylu , które z łatwością można dopasować do różnych kreacji. W naszej ofercie można znaleźć zarówno wzorzyste torebki w wersji mini mieszczące absolutnie najniezbędniejsze kobiece akcesoria, jak i duże, pojemne torebki folkowe z licznymi kieszeniami i dodatkami kaletniczymi.

Polecamy pełne kolorów wzory łowickie nawiązujące do tradycyjnego haftu łowickiego z charakterystycznym cieniowaniem. Proponujemy także stonowane kolorystycznie, misterne wzory utrzymane w stylu haftu kaszubskiego. Tutaj każdy miłośnik folkowych dekoracji może znaleźć coś dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.

Chcielibyśmy aby nasze folkowe torebki damskie były produktami oryginalnymi i unikalnymi. Samodzielnie zaprojektowaliśmy zdobiące je grafiki czerpiąc inspiracje z polskiego folkloru. Dokładamy starań aby elementy wzorów ludowych zdobiących nasze produkty tworzyły przemyślaną kompozycję dopasowaną do formy torebki w folkowym stylu.

Staramy się tworzyć produkty wysokiej jakości, jak najdłużej służące naszym klientom. Produkujemy nasze torebki damskie w stylu folk z tkanin impregnowanych, co zapobiega szybkiemu przemakaniu. Dodatkowo wyposażamy je w liczne funkcjonalne i/lub ozdobne akcesoria kaletnicze. Stosujemy techniki drukarskie jak najwierniej oddające kolorystykę poszczególnych stylów sztuki ludowej.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi folkowymi torebkami damskimi oraz do zakupów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3