Folkowe worki

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Folkowe worki to ładne i poręczne gadżety przydatne w różnych sytuacjach. Można zapakować w nie zakupy, ciapy do szkoły czy buty i ubranie na trening. Jeżeli chwilowo nie są potrzebne – można je zwinąć i bez problemu schować w kieszeni. Bogactwo i piękno polskich wzorów ludowych umożliwia nam zaprezentowanie Państwu szerokiej gamy worków typu folk. Przedstawiamy liczne i różnorodne wersje kolorystyczne, które z łatwością można dopasować do każdego stroju.

Polecamy kipiące kolorami, nawiązujące do ludowych wycinanek wzory łowickie. Proponujemy także stonowane kolorystycznie, misterne wzory utrzymane w stylu haftu kaszubskiego. Tutaj każdy miłośnik folkowych dekoracji może znaleźć coś dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.

Chcielibyśmy aby nasze folkowe worki były produktami oryginalnymi i unikalnymi. Samodzielnie zaprojektowaliśmy zdobiące je grafiki czerpiąc inspiracje z polskiej sztuki ludowej i korzystając z informacji zebranych w folklorystycznej literaturze i zbiorach muzealnych.

Staramy się tworzyć produkty wysokiej jakości, jak najdłużej służące naszym klientom. Produkujemy nasze worki folkowe z tkanin impregnowanych, co zapobiega szybkiemu przemakaniu. Dodajemy akcesoria kaletnicze solidnie mocujące sznurki zamykające worek. Stosujemy techniki drukarskie jak najwierniej oddające kolorystykę poszczególnych stylów sztuki ludowej.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi folkowymi workami oraz do zakupów.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników