Folkowe torby na zakupy

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Folkowe torby na zakupy to atrakcyjny dodatek, który można zabrać ze sobą na spacer połączony z zakupami. Bogactwo i piękno polskich wzorów ludowych umożliwia nam zaprezentowanie Państwu szerokiej gamy toreb typu folk. Przedstawiamy liczne i różnorodne wersje kolorystyczne, które z łatwością można dopasować do każdego stroju.

Polecamy kipiące kolorami, nawiązujące do ludowych wycinanek wzory łowickie. Proponujemy także stonowane kolorystycznie, misterne wzory utrzymane w stylu haftu kaszubskiego. Zachęcamy także do obejrzenia geometrycznych form krzyżykowego haftu krzczonowskiego. Tutaj każdy miłośnik folkowych dekoracji może znaleźć coś dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.

Chcielibyśmy aby nasze folkowe torby na zakupy były produktami oryginalnymi i unikalnymi. Samodzielnie zaprojektowaliśmy zdobiące je grafiki czerpiąc inspiracje z polskiej sztuki ludowej. Dokładamy starań aby wszystkie elementy naszych toreb z wzorami etnicznymi, nawet tak drobne jak paski, były upiększone ludowymi wzorami.

Staramy się tworzyć produkty wysokiej jakości, jak najdłużej służące naszym klientom. Produkujemy nasze torby folklorystyczne z tkanin impregnowanych, co zapobiega szybkiemu przemakaniu. Dodatkowo wyposażamy je w zatrzaski pozwalające na spięcie górnej części torby i wzmacniające wszycie uszu. Stosujemy techniki drukarskie jak najwierniej oddające kolorystykę poszczególnych stylów sztuki ludowej.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi folkowymi torbami na zakupy oraz do zakupów.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników